Love Peace and Harmony

۞ ∞ United For Evolution ∞ ۞

MİSTİK DANS ®

Eğitmen: İlke Sanem Özkaya

*

Erenköy 313’te

13 – 20 – 27 Mart, 3 Nisan Çarşamba / 13.00 – 15.00

Aylık ders ücreti: 250 TL ; Tek ders: 75 TL

 

Bütün varoluş kozmik bir dans… Bu sonsuzluğun devinimi ve akışı içinde, biz de dans ediyoruz…

Varlıksal ritmimizi bulmak üzere, her adımda varlığımızla buluşmak üzere çıktığımız içsel bir yolculuktur Mistik Dans... Ruh ile beden arasındaki kozmik birleşmenin yolculuğudur… Sonsuz bir yolculuktur…

Bedenimiz, kozmosun küçük bir modeli olarak pek çok gizemi ve bilgeliği taşır. Mistik Dans, bizi bu gizemli içsel yolculuğa çıkartır ve bedenimizle yepyeni bir ilişki kurmamıza yardımcı olur. Birlikte, iç ve dış evrenimizin gizemlerini keşfetmeye başlarız. Ruh ile Maddenin, Enerji ile Bilincin, Kozmos ile Bedenin ve hepsini kendinde birleştiren Kalbin sonsuz dansına katılırız. Bu, şifanın ve dönüşümün kendisidir.

Yaşadığımız bu özel zamanlarda, hepimizin, Dişi enerjinin tabiatındaki gücü ve güzelliği ortaya çıkarmaya ihtiyacı var. Sevgi, güven, neşe, teslimiyet, zarafet, açıklık, hassasiyet, sezgi, dayanıklılık— hepsi dişi enerjinin nitelikleridir. Mistik Dans, kadınların bir araya gelerek oluşturduğu bir çember içinde, destek ve güven veren bir alan yaratarak, Dişi enerjiyi kutlamayı ve şifalandırmayı hedefler.

Bu yolculukta dansla, müzikle, meditasyonla- keyifle ve derinleşerek ilerlerken; bizi saran enerjisel örtülerden özgürleşir ve hafifleriz. Hareketlerimize ahenk, denge, bütünlük, özgünlük ve hâkimiyet gelir. Dansı içsel bir yolculuk olarak deneyimlerken; varlığımızın potansiyellerini bedenimiz aracılığıyla keşfetmeye başlarız.

 

 

**

Çalışmalar hakkında her türlü bilgi ve kayıt için:

Tel: 0533 413 57 89 - 00216 302 98 37

Mail: anahata_dance@ymail.com

 

*

 

Views: 161

 

Badge

Loading…

About

 

Locations of visitors to this page

Hit Counter

 

Online Users

© 2017   Created by David Dogan Beyo.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service