Love Peace and Harmony

۞ ∞ United For Evolution ∞ ۞

Gatekeeper
Share on Facebook
Share
  • Blog Posts
  • Events
  • Groups
  • Photos
  • Photo Albums
  • Videos

Gatekeeper's Friends

  • Ksenia Zhdanova
  • Pelinsu Zeybek
  • huki

Gifts Received

Gift

Gatekeeper has not received any gifts yet

Give a Gift

 

Gatekeeper's Page

Profile Information

About Yourself? - Kendiniz Hakkında?
Love is the key...

Comment Wall (4 comments)

You need to be a member of Love Peace and Harmony to add comments!

Join Love Peace and Harmony

At 11:09am on April 29, 2015, Pelinsu Zeybek said…
At 11:06am on April 29, 2015, Pelinsu Zeybek said…

Sitemizin GERÇEK KUTSAL ERKELERİ: Canım Yüksek Ahlaklı Kardeşim David Doğan, canım arkadaşlarım: LPH Yoldaşım Eser, Yeniçağ Yoldaşım Emre GÜNEY, bana çok katkılar veren Engin ILGAZ, kalp bağı kurduğum canım My Brother Laurence Matthews, ULVİ - Altın Kalpli Lewis Elbinger, birbirimizle çoğu kişiyle paylaşamadığımız özelimizi paylaştığımız - kalp bağı yağtığım IŞIK İşçisi 'My Brother Destiny Sojouner'......(bu değerli isimler şu an aklıma gelenler sadece...) : SİZLER HEPİNİZ DE KUTSAL ERKEKLERİNİZ..!!.. Sizlerle Gurur ve Onur duyuyorum! İyi ki VAR'sınız!

VAR'lığınızla Gezegenimizin karanlığa gömülmüş Maskülen-Eril Enerjisini yükseltmede rolünüz çok büyük, sizler ve sizin gibi gezegenimizde maalesef çok az sayıda olan kutsal erkekler: karanlığa gömülmüş Eril Enerjiyi Şifalandırmada - Evrimleştirmede GÜCÜNÜZ & ROLÜNÜZ hafife alınacak gibi değil - Sizlerin enerjisi karanlık eril enerjiden çok daha yüksek frekansta! Bu anlamda hepiniz de GÖREVLİ ve de SORUMLULUK sahibisiniz..!!..

Biliyorum, sayılarınız arttıkça bu gezegendeki karanlık eril enerji aydınlığa çıkacak, bundan eminim......ve bu süreç de bence o kadar da uzun değil  ..!!..  

Sitemizin GERÇEK KUTSAL BAYANLARI: Canımın içi Yoldaşlarım: 'Çiğdem Ağkuş, Derya Kip, Filiz Koç, Kamelya'; canım altın kalpli Tülay Aker Mutlu Hanımcığım, canımın içi spiritüel kız kardeşim Esra TAN, canım çok özelimizi paylaştığımız - kalp bağı kurduğumuz değerli Duygu Karaibrahimoğlu, canım değerli TUNE Şifacım Nilgün SARAR Hanımcığım, canım değerli THETA HEALING Hocam Sibel Kavunoğlu, canım ablalık yaptığım İngiltere'den Helenda Rontago, canım kalp bağı yaptığım 'Wounded Healer' / 'Yaralı Şifacı' (Sitemize çok katkıları olan) Montse'ciğim, canım Sterre ve Vania, canım özel Durga'm......(şimdilik aklıma gelen isimler bunlar....) : "SİZLER HEPİNİZ DE KUTSAL BAYANLARSINIZ..!!.." Hepinizle de GURUR ve ONUR duyuyorum! İyi ki VAR'sınız..!!..

Sizlerin gezegenimizde çığlıklar atan - acı çeken - can çekişen DİŞİL - FEMİNEN Enerjinin sağlığına kavuşmada ve kurtulup özgürleşmesinde / acılarının dinmesinde ROLÜNÜZ ÇOK BÜYÜK..!!.. Ve de gezegenimizdeki aynı zamanda dejenere olmuş / ahlakını kaybetmiş / bozulmuş / TEHLİKELİ (ki kadının tehlikesi hiçbir şeye benzemez - resmen ŞEYTANIN ta kendisidir(!), bunu bizzat tecrübe edenlerdenim: Başıma 6 tane böyle tehlikeli kadın ne belalar açtılar.....bana ne travmalar yaşattılar....hayatımı-sağlığımı-mutluluğumu nasıl da mahvettiler ve onların şeytanlıklarının bedellerini nasıl da ağır ödedim!!) dişilere de doğru yolu göstermede ve onları dönüştürmede de rolünüz büyük..!!.. Bu sizlerin GAİA'ya karşı sorumluluğunuz aynı zamanda!

At 1:50pm on December 22, 2014, huki said…

Hello Gatekeeper,

Welcome to  LovePeaceandHarmony Family   :   )

May Your Love And Light Shine Forever.... 

Kamelya

At 12:00am on April 25, 2014, Pelinsu Zeybek said…

Çok Sevgili ULVİ LPH Arkadaşım,

Hep sana bişeyler yazmak istedim, şimdi kısmetmiş :) 

Öncelikle şunu demek isterim: Profil yazındaki ne DOĞRU! Ewet! Haklısın arkadaşım! :"LOVE is the KEY!"

Seni çok seviyorum... Yüzünü bile göremeden, bir çift laf bile henüz edemeden seni çok sevdim.. Paylaştığımız - beğendiğimiz güzel bloglarda, video'larda kalplerimiz de birleşti!

Seni Real hayatta tanımasam da, güzel kalbini görüyorum ve ruhunun ışıltısının farkındayım! İç zenginliğinin - duyarlılığının bilincindeyim... İyi ki varsın!

Kendine çok iyi bak oldu mu? Tanrı'ya emanet ol ve O'nun kucağında, O'nun koruması altında ol. Tüm kişisel (kendin için) ve gezegenimiz-insanlık için güzel hayallerin, niyetlerin, rüyaların gerçek olsun! AMİN.

 
 
 

 

Badge

Loading…

About

 

Locations of visitors to this page

Hit Counter

 

Online Users

© 2018   Created by David Dogan Beyo.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service